LatList sludinājumi

Mūsu sludinājumu portāla priekšrocības

LatList bezmaksas sludinājumu portāls, ir jauns portāls, kur tā lietotāji var ievietot savus sludinājumus pilnīgi bezmaksas. Šajā rakstā mēs, jums izklāstīsim, portāla priekšrocības, kas varbūt jums ļaus saprast portāla iespejas, un palīdzēs izdarīt izvēli, kur ievietot jūsu sludinājumu.

Iespējas un priekšrocības:

  • Mūsdienīgs un saprotams interfeiss, kas ļaus viegli un vienkārši pievienot sludinājumus ar pāris klikšķiem.
  • Iespēja izveidot mini veikalu, vai arī pievienot savu jau esošo veikalu, kas atrodas ofline, proti fizisku veikalu, ievadot par to informāciju. Veikaliem ir arī iespēja krāt reitingu, kas online vidē ir ļoti svarīgi, jo augstāks reitings, jo lietotāji vairāk jums uzticēsies, kas palīdzēs gūt lielāku peļņu.

3.Iespēja čatot ar pārdevējiem šeit pat uz vietas, izmantojot servisa piedāvāto čatu. Vai jums ir tā bijis, ka vienkārši nevēlaties zvanīt par preci, un runāt ar pārdevēju pa telefonu, bet vienkārši uzdodot pāris jautājumus uzzināt nepieciešamo.

Screenshot 3
  • Iespēja pievienot Whatsapp numuru, jo bieži vien tā ir ka negribas zvanīt pārdevējam, jo, piemēram, ir jau vēls, nevēlaties traucēt pārdevēju, var uzrakstīt whatsapp ziņu, un uzzināt nepieciešamo informāciju.
  • Daudzas dažādas sludinājumu kategorijas, kur jūs varat pievienot savu sludinājumu ar daudz dažādiem parametriem.
Screenshot 4
  • Ērta sludinājumu meklēšana pēc frāzes izmantojot meklēšanas lodziņu.
Screenshot 5
  • Iespēja sludinājumam pierakstīt konkrētas specifikācijas, kuras var brīvi ierakstīt sprcifikāciju lodziņā, kas ļaus klientam vairāk uzzināt par preci.
  • Un tas vēl nav viss… Mūsu plānos ir uzlabot mūsu servisu, un padarīt to par idealu vietu musu lietotājiem, pievienojies. Reģistrēties

Vēloties uzlabot interenta lietotāju pieredzi, kas vēlas pārdot, vai nopirkt preces internetā tika radīts sludinājumu portāls LatList. Sludinājumu portāls nodrošinās, lai tas būtu parocīgs, ātrs, lietojams mobīlajos telefonos, un pats galvenais, lai tas palīdzetu atrisināt lietotāju problēmas. Paldies ka lasījāt šo rakstu!

Jauku dienu jums novēl LatList administrācija.

Par autoru

Atstāj atbildi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *