Privātuma politika

1. Vispārēji nosacījumi

Vienošanās par personīgās informācijas konfidencialitāti (tālāk tekstā „Vienošanās”) ir publiska oferta un nosaka datu un servisu, kas izvietoti interneta tīklā vietnē www.latlist.lv, izmantošanas noteikumus dotās interneta vietnes (tālāk tekstā „Vietne”) lietotājiem.Vienošanās par lietotāju personīgo datu informācijas konfidencialitāti un tālākajiem personīgo datu ievākšanas un izmantošanas mērķiem vietnē LatList.lv. Šī vietne ir paredzēta personām, kuras izvieto, vai apskata ievietotos sludinājumus, lai veidotu darījumus vienam ar otru. Ja lietotājs nepiekrīt šīm nosacījumiem, tam ir jāpamet šī vietne.

2. Lietotāja reģistrācija

2.1 Lietotāja reģistrācijas laikā lietotājs apņemas sniegt patiesu un pilnīgu informāciju par sevi, kas ir iekļauti reģistrācijas formā. Šie dati kalpos kā unikāls uzskaites ieraksts ar kuru palīdzību lietotājs spēs piekļūt pie sava izveidotā konta. Ja lietotājs ir sniedzis nepatiesu, aplamu informāciju par sevi, tad LatList administrācija ir tiesīga dzēst šo lietotāju.

2.2  Reģistrējoties lietotājs norāda ē-pasta adresi, paroli, lietotājvārdu, vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

2.3 Ieejot LatList izveidotajā ierakstā pēc reģistrācijas unikāla ieraksta, lietotājs uzrāda savu izvēlēto lietotājvārdu vai ē-pastu un paroli.

2.4 LatList administrācijai ir tiesības liegt piekļuvi, vai dzēst atsevišķus lietotājus nepaskaidrojot lieguma vai dzēšanas iemeslus, tai skaitā ja gadījumā lietotājs ir pārkāpis vienošanās nosacījumus vai Latvijā spēkā esošus likumdošanas aktus.

2.5 Lietotājam ir tiesības dzēst, labot savu izveidoto unikālo ierakstu vietnē, sazinoties ar administrāciju izmantojot sadaļu “Palīdzība”.

2.6 Kad ieraksts tiek dzēsts, dzēstajam ierakstam vairs nav tiesību piekļūt vietnei, un to vairs nav iespējams atjaunot.

2.7 Lietotājam ir pienākums ziņot LatList administrācijai, ja ir aizdomas, ka ieraksts ir nonācis sveša lietošanā, kas var kaitēt kā vietnes drošībai, kā arī lietotāja datu nesankcionēta izmantošana.

2.8 Lietotājs pats ir atbildīgs par sava ieraksta (konta) drošību, izvēloties tam atbilstošu un drošu paroli, kas padarītu to grūtāk pieejamu un pasargātu to no hakeru uzbrukumiem. Gadījumā ka lietotāja dati ir nonākuši trešajām personām, tiek uzkatīts ka visas veiktās darbības no lietotāja puses ir veicis pats lietotājs.

3. Personīgo datu ievākšanas mērķi:

3.1 LatList ievāc, apstrādā un uzglabā personīgos datus, kas nepieciešama servisu izmantošanai vietnē. Personīgie dati tiek ievākti – reģistrācijai vietnē, atsājot atsauksmi, atstājot komentāru, sazinoties ar administrāciju sadaļā “Palīdzība”, sadaļā “Piedāvājumi servisa uzlabošanai”.

3.2 Personīgā informācija tiek izmantota:

3.2.1 Lai nosūtītu lietotājiem elektroniskās vēstules lietotāja apstiprināšanai un reģistrēšanai vietnē;

3.2.2 Kontaktinformācija kā vārds, uzvārds, telefona numurs, lietotājvārds, tiek sniegts citiem vietnes lietotājiem lietotāja publicēto publikāciju ietvaros, lai citi lietotāji varētu sazināties ar publikācijas autoru un sniegtu informatīvu nozīmi, kā, piemēram, preces atrašanās vieta.

3.3 LatList nepārbauda lietotāju sniegtās personīgās informācijas patiesumu un nekontrolē tās aktualitāti. Visu atbildību par nepatiesas informācijas sniegšanu vai neaktuālas informācijas uzturēšanu, nes lietotājs kurš šo informāciju ir sniedzis.

3.4 Komentāru ievietošanai, publicēšanai vietnē.

3.5 Veikala izveidei un publicēšanai Vietnē

3.6 Kad apmeklētajs pievieno komentāru vietnē, mēs apkopojam datus, kas norādīti komentāra formā un arī apmeklētāju IP  adreses un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu, lai uzlabojtu mēstuļu atpazīšanu.

4. Lietotāju personīgās informācijas glabāšana un nodošana trešajām personām

4.1 LatList uzglabā un apstrādā personu privātos datus saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

4.2 LatList nodrošina personu konfidencialitāti, izņemot tos gadījumus kad persona labprātīgi sniedz piekļuvi saviem datiem neierobežotam personu lokam.

4.3 LatList aizsargā personu informāciju saskaņā ar nepieciešamajām aizsardzības prasībām, un atbild par šīs informācijas drošību.

4.4 Lietotāja sniegtā informācija tiek glabāta serveros, kas ir aizsargāti kā no fiziskiem tā arī kiber uzbrukumiem, lai informācija netiktu ieguta ļaunprātīgiem nolūkiem.

4.5 Mēs izmantojam Google Analytics, lai analizētu mūsu vietnes izmantošanu. Google Analytics apkopo informāciju par vietnes izmantošanu, izmantojot sīkdatnes. Apkopotā informācija, kas attiecas uz mūsu vietni, tiek izmantota, lai izveidotu pārskatus par mūsu vietnes izmantošanu. Google konfidencialitātes politika ir pieejama vietnē https://www.google.com/policies/privacy/.

4.6 Mēs savā vietnē publicējam Google AdSense uz interesēm balstītas reklāmas. Tās ir pielāgojis Google, lai atspoguļotu jūsu intereses. Mēs savā vietnē publicējam Google AdSense reklāmas. Lai noteiktu jūsu intereses, Google sekos jūsu uzvedībai mūsu vietnē un citās tīmekļa vietnēs visā tīmeklī, izmantojot sīkdatnes. Šī uzvedības izsekošana ļauj Google pielāgot citās vietnēs redzamās reklāmas, lai tās atbilstu jūsu interesēm (taču mēs savā vietnē nepublicējam ar interesēm saistītas reklāmas). Varat skatīt, dzēst vai pievienot ar savu pārlūkprogrammu saistītās interešu kategorijas, apmeklējot vietni https://adssettings.google.com.

 

5. Lietotāja tiesības darbojoties ar kontu

5.1 Lietotājam ir tiesības dzēst savu kontu sazinoties ar LatList administrāciju izmantojot palīdzības formu.

5.2 Lietotājs var veikt savā ierakstā izmaiņas (Profils sadaļā), mainīt paroli, vārdu, uzvārdu, ē-pasta adresi, atrašanās vietu.

6. Vienošanās stāšanās spēkā

6.1 Vienošanās stājas spēkā, kad lietotājs reģistrācijas laikā apstiprina ka piekrīt šiem nosacījumiem.

6.2 Lietotājam ir tiesības neapstiprināt doto vienošanos, ja lietotājam tie ir nepieņemami.

6.3 Lietotājs reģistrējoties izlasa Privātuma politikas sadaļu, un nospiežot pogu “Reģistrēties” lietotājs apstiprina ka piekrīt vienošanās nosacījumiem.

7. Izmaiņas

LatList ir tiesīgs veikt izmaiņas dotajā vienošanās par konfidencialitāti, speciāli nepaziņojot to lietotājam. Jaunās izmaiņas stājas spēkā tajā brīdī, kad tās tiek publicētas šajā vietnē, un tām tiek norādīts publikācijas datums.

Publikācijas datums: 15.09.2020